fbpx

Pełne wsparcie na wszystkich etapach, od projektu aż do końca!

Ekologiczne instalacje fotowoltaiczne to ekonomiczne rozwiązanie na przyszłość, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Klientom z Blachowni proponujemy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które produkują energię elektryczną. Z pomocą takiego systemu w krótkim czasie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy pakiet fotowoltaiczny jest montowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe elementy, aby korzyści z niej były jak największe.
Oferta przeznaczona jest dla przedsiębiorców, Klientów indywidualnych i rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Blachowni lub okolic i chcesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Wyślij wiadomość lub zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Blachowni

W naszej firmie oferujemy nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Blachowni.
Panele słoneczne oraz ich instalacja przeprowadzana jest przez ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najlepiej dopasowanego obszaru dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszej wiedzy, a będziesz zadowolony z systemów fotowoltaicznych przez długi czas.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Blachownia instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Blachownia
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Blachownia - więcej informacji

Masz w planach zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że możesz otrzymać dofinansowanie do fotowoltaiki! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym możesz otrzymać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika z pewnością się opłaca. Sprawdź propozycję dla miejscowości Blachownia. Oferujemy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna masz możliwość starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zmniejsz rachunki za prąd po podpięciu do sieci energetycznej w swoim domu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz dostać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać aż do 53000 zł.

Oprócz tego możesz otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym domu. Zapewniamy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Blachownia fotowoltaika jest także dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Blachowni szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty również możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania oferujemy dla Twojej firmy! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne najwyższej jakości, które obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko opcja, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Oferujemy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą otrzymasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy wie, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, przynoszące ogromne korzyści dla firm w Blachowni! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie sporo pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne oraz inwertery. Proponujemy wybrać idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz pomoc w zakresie finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Blachownia instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Blachownia

Zamiast wciąż ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego gniazdka, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie duże zyski. Zobacz naszą ofertę, zamów, zainwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Prąd z fotowoltaiki to idealna opcja na tanie, ekologiczne gospodarowanie prądem. Inwestycja szybko Ci się zwróci.
Jesteśmy pewni, że warto zainwestować w przyszłość. Dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie prądu, lecz to nie koniec. Budynek, w którym została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz można przyjrzeć się, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz także chcesz zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki obiekt wcale nie musi być domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na samym początku, prawda? A teraz sobie wyobraź, że po latach chcesz przenieść swoją produkcję i chcesz sprzedać nieruchomość z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać całkiem sporą kwotę. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zwlekaj i zadzwoń do nas już teraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Blachownia

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Blachownia, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227