fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to skuteczne rozwiązanie na wiele lat, a dzięki nam mógłbyś być jego częścią! Zainteresowanym z Blachowni zalecamy nowoczesne systemy fotowoltaiczne, które wytwarzają prąd. Dzięki fotowoltaice z pewnością zmniejszysz wysokość płaconych rachunków. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych doświadczonych ekspertów. Prezentujemy plan montażu instalacji PV, jej częściowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą ofertę kierujemy do
wszystkich grup odbiorcówprzedsiębiorców, osób prywatnych oraz rolników.

Jesteś z Blachowni lub okolic i potrzebujesz zamontować instalację fotowoltaiczną? Skontaktuj się z nami

Napisz lub wykonaj telefon

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Blachowni

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Blachowni.
Panele
słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wyznaczeniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej umieszczenia. Najlepszym podłożem dla paneli fotowoltaicznych jest połać dachowa od południowej strony budynku lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Najważniejsze, aby nie zaciemniały jej drzewa bądź inne obiekty. Nasi eksperci wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz zadowolony z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

fotowoltaika Blachownia
Panele fotowoltaiczne w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Blachownia
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Dowiedz się więcej o fotowoltaice w Blachowni

Chciałbyś zainstalować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Pamiętaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali środki w prace remontowe na swoim obszarze. Dzięki panelom słonecznym masz możliwość zyskać nawet 50000 zł dopłaty, dlatego fotowoltaika na pewno jest opłacalna. Zobacz naszą ofertę dla miejscowości Blachownia. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania.

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz starać się o zwrot 5 tysięcy zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Z naszą pomocą przejdziesz cały proces – instalacja fotowoltaiczna opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w kwestii ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może sięgać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego można otrzymać zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu i montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, dlatego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci szeroki wybór nowoczesnych instalacji fotowoltaicznych, sprawdzone formy płatności i niezawodną instalację systemu. Sprawdź ofertę i przekonaj się, że Blachownia fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Blachowni szukającym oszczędności? Pamiętaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Twojej firmy! W naszej firmie zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne rachunki za prąd. Odnawialne źródła energii to eko alternatywa, która zwiększy prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy najlepsze ogniwa słoneczne, ich montaż oraz pomoc w zakresie technologii.

Z nasza pomocą uzyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. Każdy zdaje sobie sprawę z tego, że fotowoltanika to rozwiązanie na przyszłość, niosące liczne korzyści dla firm w Blachowni! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

W dzisiejszych czasach fotowoltaika to opłacalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy znajdziesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Tobie ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dostosować idealny dla siebie magazyn energii.

Zapewniamy też konsultacje w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji PV oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty. 

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Blachownia

Zamiast wciąż płacić za koszty energii elektrycznej, wytwórz go samodzielnie! Instalacje fotowoltaiczne pobierają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, firmy albo gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja w mgnieniu oka przyniesie Tobie realne zyski. Sprawdź naszą ofertę, przyjrzyj się jej, zainwestuj i ciesz się darmową energią elektryczną.

Fotowoltaika to alternatywa na oszczędne, ekologiczne gospodarowanie prądem. Koszty zakupu instalacji PV zwrócą Ci sięznacznie szybciej, niż myślisz.
Jesteśmy pewni, że warto
w nią zainwestować. Dołącz do lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej.

Dlaczego powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Wiadomo, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie wszystko. Budynek, w którym została ona zainstalowana, znacznie zyskuje na wartości. Od razu możesz zobaczyć, jaką wartość mają budynki z instalacją fotowoltaiczną oraz te, które jej nie mają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz pod uwagę lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz także chcesz zarobić jako inwestor, bo taki obiekt wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Załóżmy, że montujesz fotowoltaikę w zakładzie pracy, gdzie pracuje się na trzy zmiany. Wygląda to wspaniale już na samym początku, prawda? A teraz sobie załóż, że po latach przenosisz swój zakład pracy i masz zamiar sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Mógłbyś otrzymać dość pokaźną ilość pieniędzy.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już zaraz!

FOTOWOLTAIKA Blachownia

Wykonamy instalację paneli fotowoltaicznych
Adres siedziby:
Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227