fbpx

Pełne wsparcie na każdym etapie, od projektu aż po serwis!

Nowoczesne instalacje fotowoltaiczne to sprawdzone rozwiązanie na długi czas, a dzięki nam możesz być jego częścią! Klientom z Blachowni proponujemy nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które produkują prąd. Przy pomocy takiego systemu w krótkim czasie znacznie zmniejszysz rachunki za energię elektryczną. Każdy zestaw fotowoltaiczny jest instalowany przez naszych specjalistów. Określamy plan jaki mamy na montaż paneli fotowoltaicznych, jej składowe elementy, aby jej efektywność była jak największa.
Naszą propozycje kierujemy do każdego – przedsiębiorców, Klientów indywidualnych oraz rolników.

Montaż paneli fotowoltaicznych to również oszczędność dla środowiska – należą one do OZE (tzw. odnawialne źródła energii).

Jesteś z Blachowni lub okolic i chcesz zamontować panele fotowoltaiczne? Odezwij się do nas

Napisz albo zadzwoń

Pozostaw swoje imię i adres e-mail poniżej a także wiadomość lub po prostu zadzwoń

+48 666 698 666

Przesyłając powyższy formularz zgadzasz się, że Twoje dane będą przetwarzane w celu skontaktowania się z Tobą oraz dostarczenia informacji o ofercie. Zgodę na przetwarzanie swoich danych możesz wycofać w każdym momencie. Więcej informacji o przetwarzaniu danych w Polityce Prywatności.

Montaż paneli fotowoltaicznych w Blachowni

Nasza firma oferuje nie tylko sprzedaż, ale również montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Blachowni.
Panele słoneczne i ich instalacja przeprowadzana jest przez naszych ekspertów, po wcześniejszym wybraniu najbardziej dogodnego miejsca dla jej zamieszczenia. Najczęściej dokonujemy instalacji na dachu budynku od południowej strony obiektu lub konstrukcja na gruncie również skierowana na południową stronę. Ważne, aby nie przyciemniały jej drzewa bądź inne obiekty przyrodnicze. Nasi fachowcy wykonali montaż instalacji fotowoltaicznej renomowanych producentów już kilkadziesiąt razy. Zaufaj nam i naszemu doświadczeniu, a będziesz usatysfakcjonowany z paneli fotowoltaicznych przez wiele lat.

schematy instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika Blachownia instalacja fotowoltaiczna
Panele fotowoltaiczne w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Fotowoltaika Blachownia
Zapytaj o ofertę
Montaż fotowoltaiki w Blachowni
Zapytaj o ofertę
Poprzedni
Następny

Panele fotowoltaiczne Blachownia - więcej informacji

Chciałbyś zamontować panele fotowoltaiczne w swoim domu? Nie zapominaj, że przysługuje Ci dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznych! O dotację mogą ubiegać się Klienci indywidualni i przedsiębiorcy, którzy zainwestowali pieniądze w prace remontowe na swojej posesji. Dzięki panelom słonecznym możesz zyskać nawet 50000 zł dopłaty, jak widać, fotowoltaika na pewno się opłaca. Sprawdź ofertę dla miejscowości Blachownia. Zapewniamy pomoc w otrzymaniu dofinansowania. Załatwienie formalności to dla nas pestka! Zamów montaż paneli fotowoltaicznych również do gospodarstw rolnych. Sprawdź nasze wydajne panele!

Zwłaszcza jako osoba prywatna możesz ubiegać się o zwrot 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”.
Pomożemy Ci przejść cały proces – montaż paneli fotowoltaicznych opłaca się!

Zredukuj rachunki za energię elektryczną po podpięciu do sieci energetycznej w swoim mieszkaniu, zamawiając zestawy solarne w naszej firmie. Skorzystaj z odnawialnych źródeł energii elektrycznej! Fotowoltaika to rozwiązanie ekologiczne, z tego powodu możesz zyskać dofinansowanie w zakresie ulgi termomodernizacyjnej, odliczając wydatek od dochodu. Odliczenie może osiągać nawet do 53000 zł.

Oprócz tego możesz mieć zwrot w wysokości 3000 zł z Programu Priorytetowego „Mój Prąd 3.0”. Koszt zakupu oraz montażu zwróci się w przeciągu zaledwie kilku lat, wobec tego warto zainwestować w to rozwiązanie w każdym mieszkaniu. Oferujemy Ci spory wybór nowoczesnych zestawów fotowoltaicznych, wygodne formy płatności i niezawodną instalację systemu. Zobacz ofertę i przekonaj się, że Blachownia fotowoltaika jest również dla Ciebie!

Jesteś przedsiębiorcą z Blachowni szukającym oszczędności? Nie zapominaj! Ty też możesz być PROSUMENTEM. Zobacz, jakie propozycje przygotowaliśmy dla Twojego biznesu! U nas zamówisz panele fotowoltaiczne wysokiej jakości, które skutecznie obniżą comiesięczne wydatki za prąd. OZE to eko alternatywa, która podniesie prestiż Twojego przedsiębiorstwa. Zapewniamy nowoczesne ogniwa słoneczne, ich instalacja oraz doradztwo w zakresie technologii.

Z nasza pomocą zyskasz finansowanie zewnętrzne – leasing, kredyt itp. fotowoltaika to rozwiązanie dla przyszłości, niosące wiele korzyści dla firm w Blachowni! Instalacja fotowoltaiczna to najlepszy wybór na obecnym rynku.

Dzisiaj fotowoltaika to optymalne rozwiązanie dla mieszkania, przedsiębiorstwa czy gospodarstwa rolnego. W ofercie naszej firmy odkryjesz nowoczesne instalacje fotowoltaiczne, które pomogą zaoszczędzić Ci ogromne ilości pieniędzy. W ich skład wchodzą panele fotowoltaiczne i inwertery. Masz możliwość dobrać idealny dla siebie magazyn energii. Zapewniamy również doradztwo w zakresie fotowoltaiki i montaż instalacji fotowoltaicznych oraz wsparcie w kwestii finansowania zewnętrznego czyli leasingi, kredyty.

Skorzystaj z instalacji fotowoltaicznej już dziś!

fotowoltaika Blachownia instalacje fotowoltaiczne panele fotowoltaiczne Blachownia

Zamiast stale ponosić koszty za koszty prądu, wytwórz go w swoim domu! Instalacje fotowoltaiczne pochłaniają energię słoneczną, poprzez inwerter, który konwertuje ją z prądu stałego na prąd zmienny, a ten trafia do Twojego mieszkania, siedziby firmy lub gospodarstwa. Jednorazowa inwestycja szybko przyniesie Tobie duże zyski. Sprawdź naszą ofertę, zamów, inwestuj i ciesz się bezpłatną energią elektryczną. Niezużytą energię elektryczną przesyłasz do sieci energetycznej. 

Fotowoltaika to najlepsza alternatywa na tanie, ekologiczne zarządzanie energią elektryczną. Inwestycja w krótkim czasie Ci się zwróci.
Nie mamy wątpliwości, że warto zainwestować w przyszłość. Stań się członkiem naszego lokalnego grona naszych zadowolonych Klientów, którzy są zadowoleni z instalacji fotowoltaicznej. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli na określenie, jaką przybliżoną moc instalacji fotowoltaicznej powinieneś mieć.

Z jakiego powodu powinno się pomyśleć o instalacjach fotowoltaicznych?

Już wiemy, że fotowoltaika obniża rachunki za zużycie energii elektrycznej, ale to nie koniec. Nieruchomość, w której została ona zamontowana, znacznie zyskuje na wartości. Już teraz możesz zobaczyć, jaką wartość mają nieruchomości z instalacją fotowoltaiczną i te, które jej nie posiadają. Myśląc o instalacjach fotowoltaicznych, nie tylko bierzesz poprawkę na lepsze życie planety, niższe rachunki, lecz również masz zamiar zarobić jako przedsiębiorca, ponieważ taki budynek wcale nie musi być Twoim domem prywatnym. Wyobraź sobie, że instalujesz fotowoltaikę w firmie, gdzie pracuje się na 3 zmiany. Wygląda to obiecująco już na początku, prawda? A teraz sobie pomyśl, że po latach przenosisz swoją produkcję i chcesz sprzedać budynek z instalacją fotowoltaiczną. Możesz otrzymać całkiem sporą ilość pieniędzy. Oprócz montażu instalacji fotowoltaicznej, zaopiekujemy się serwisowaniem Twojego urządzenia. Instalacja paneli fotowoltaicznych będzie jeszcze oszczędniejsza jeśli zamontujesz zestaw pompy ciepła.

Nie zastanawiaj się i zadzwoń do nas już zaraz – instalacja fotowoltaiczna opłaca się! Zmniejsz rachunki za prąd!

FOTOWOLTAIKA Blachownia

Wykonujemy instalację paneli fotowoltaicznych na terenie miasta Blachownia, na obszarze okolicznych miejscowości, a także na terenie województwa śląskiego. Zaufaj firmie z wieloletnim doświadczeniem!

Siedziba:

Proecology Sp. zo.o.
43-502 Czechowice-Dziedzice
ul. Legionów 227